Wojciech Morawiec

lekarz specjalista chirurg

Diagnostyka i leczenie chirurgiczne schorzeń układu pokarmowego, żylnego i skóry. Kriochirurgia, elktrokoagulacja, rektoskopia.

Porady prywatne, poza kontraktem z NFZ

tel. 32-415-46-34

  • wewnętrzny do gabinetu 138
  • (kontakt możliwy w środy między 15:00 a 19:00),

 

  • rejestracja wewnętrzny 111
  • (proszę dzwonić po 12:00)
Poniedziałek
Wtorek
Środa12:30 – 16:00
Czwartek
Piątek

LASEROTERPIA Laser Fotona XP Nd:YAG – nowość!

Kompaktowa potęga dla efektywnych zabiegów estetycznych i naczyniowych Kompaktowy system Focus XP jest zaprojektowany do szerokiej gamy zabiegów naczyniowych i estetycznych. Jego laser Nd:YAG jest uważany za najlepszy dla opartej na laserach estetyki i dermatologii.
Leczenie trądziku
Zamykanie naczynek
Grzybica paznokci
Usuwanie owłosienia
Fotoodmładzanie
Usuwanie brodawek wirusowych

Rektoskopia, anoskopia

Endoskopowe badanie końcowego odcinka jelita grubego. Jest szczególnie wskazane w diagnostyce żylaków odbytu,polipów jelita i ewentualnych zmian rakowych. Umożliwia pobranie wycinków do badania histopatologicznego potrzebnego do postawienia rozpoznania, oceny stopnia zaawansowania zmian chorobowych i podjęcia odpowiedniego leczenia.

USG Doppler kolor

Ultrasonograficzne badanie przepływów żylnych i tętniczych kończyn dolnych. Jest to bardzo nowoczesne badanie układu naczyniowego, pozwalające z dużą precyzją na ocenę zmian chorobowych naczyń żylnych (zniszczenie zastawek, ocena drożności i zmian zakrzepowych) oraz naczyń tętniczych, w tym zmian miażdżycowych powodujących niedokrwienie kończyn.

Aparat do elektrokoagulacji

Aparat do usuwania zmian skórnych metodą elektrokoagulacji, wykorzystywany także w zabiegach chirurgicznych do koagulacji naczyń.

Aparat do kriochirurgii

Aparat do usuwania zmian skórnych za pomocą ciekłego azotu.
Jest to leczenie mało inwazyjne i prawie bezbolesne. Najczęstsze wskazania to:
– zakażenia wirusowe skóry np. brodawki, półpasiec, opryszczka – zmiany naczyniowe skóry – naczyniaki – zmiany barwnikowe skóry – plamy soczewicowate i inne – stany przedrakowe i łagodne rozrosty skóry np. rogowacenie starcze – zmiany nowotworowe skóry – łysienie plackowate – bliznowce – trądzik pospolity i różowaty